Potrzebujesz nas, gdy

foto

PRowokujemy media do pisania! O Twojej Firmie. Cele wizerunkowe, marketingowe i sprzedażowe naszych Klientów realizujemy poprzez działania media relations. Do dziennikarzy docieramy z informacjami prasowymi, które tworzone są zgodnie ze standardami ich pracy. Każda agencja PR ma swoją specjalizację, coś w czym jest naprawdę dobra, coś w czym czuje się pewnie, jest doświadczona i innowacyjna. Naszą specjalnością są media. ...więcej

Archiwum

14.01.2010

studio PRowokacja z nowym klientem technologicznym


Agencja Public Relations studio PRowokacja, specjalizują…ca się w obsłudze firm z branży IT,rozpoczeła współpracę z firmą proICT, dystrybutorem sieciowych urządzeń VoIP. Agencja odpowiadać będzie przede wszystkim za relacje z mediami w ramach promocji nowych routerów marki FRITZ!Box.

Firma proICT specjalizuje się w dostarczaniu na polski rynek nowoczesnych urządzeń sieciowych, w doradztwie i szkoleniach z zakresu ICT (Information and Communactions Technologies) ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań VoIP (Voice over IP). proICT jest także oficjalnym dystrybutorem w Polsce firmy AVM GmbH, Światowego producenta rozwiązań VoIP dla firm z sektora SOHO.

Agencja zajmie się kompleksową… obsługą PR dla nowych modeli routerów VoIP marki FRITZ!Box, dystrybuowanych w Polsce przez proICT. Umowę podpisano na czas nieokreślony.

Agencja public relations studio PRowokacja specjalizuje się w działaniach public relations dla firm z branży IT, nowe technologie, telekomunikacja oraz wyposażenie wnątrz. Agencja na stałe współpracuje m.in. z Panda Security Polska, Passus sp. z o.o.Embedos sp. z o.o. studio PRowokacja wspomaga także non profit Festiwal Filmów Komórkowych OFFKA 2009. Agencja działa od 6 lat, siedziba firmy mieści się w Łodzi.


Kontakt dla mediĂłw:
studio PRowokacja Agencja Public Relations: 
+48 42 209 17 45
biuro@studioprowokacja.pl


agencja public relations / agencja public relations Łódź lodz / lodz PR IT / Łódź /  Warszawa / usługi PR / skuteczne strategie public relations / Public Relations dla branży IT nowe technologie telekomunikacja / Public Relations dla IT / agencja pr