Potrzebujesz nas, gdy

foto

PRowokujemy media do pisania! O Twojej Firmie. Cele wizerunkowe, marketingowe i sprzedażowe naszych Klientów realizujemy poprzez działania media relations. Do dziennikarzy docieramy z informacjami prasowymi, które tworzone są zgodnie ze standardami ich pracy. Każda agencja PR ma swoją specjalizację, coś w czym jest naprawdę dobra, coś w czym czuje się pewnie, jest doświadczona i innowacyjna. Naszą specjalnością są media. ...więcej

Archiwum

31.01.2011

Panda Security najskuteczniejsza w najnowszym teście AV-comparatives


Niezależne laboratorium AV-comparatives.org przetestowało kilkanaście rozwiązań zabezpieczających pod kątem wykrywania zagrożeń z kategorii PUP (potencjalnie niepożądany program) obejmujących spyware, adware i rogueware. Najwyższą ocenę Advanced+ laboratorium przyznało programowi Panda Antivirus Pro 2011, który osiągnął skuteczność na poziomie 99.9 proc.

Program Panda Antivirus Pro 2011 z nowej linii produktów Panda Security, lidera zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security, zwyciężył w ostatnim teście wykrywania na żądanie przeprowadzonym przez AV-comparatives.org, niezależne laboratorium systemów zabezpieczających. AV-comparatives.org przetestowało każde rozwiązanie na 82 036 próbkach. Program Panda Security, który wykrył 99.9 proc. zagrożeń, wykazał wysoką skuteczność wobec zagrożeń tego typu.

Według Raportu PandaLabs 2010 zagrożenia typu PUP stanowią 11 proc. z ponad 20 mln zagrożeń, które pojawiły się i zostały sklasyfikowane przez system Kolektywnej Inteligencji w ubiegłym roku. Ponadto, 40 proc. wszystkich fałszywych programów antywirusowych powstało w 2010 roku. Od pojawienia się pierwszego zagrożenia tego typu, cztery lata temu, laboratorium PandaLabs sklasyfikowało w sumie 5 651 786 indywidualnych przykładów fałszywych antywirusów, z których 2 285 629 pojawiło się w okresie od stycznia do listopada 2010 roku.

Wielokrotnie nagradzany program Panda Antivirus Pro 2011 wchodzi w skład linii produktów Panda Security i jest oparty na tym samym silniku antywirusowym co pozostałe rozwiązania oraz charakteryzuje się taką samą skutecznością. Zastosowana w nim technologia wykrywania i identyfikacji zagrożeń wykorzystuje wiedzę pochodzącą od milionów użytkowników, którzy korzystają z systemu Kolektywnej Inteligencji, umożliwiającego automatyczne wykrywanie, analizę i klasyfikację nowych zagrożeń w czasie rzeczywistym.

Więcej informacji na temat nowych zagrożeń jest dostępna na blogu PandaLabs.

*    *    *

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl
Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.com

ZnajdĹş Panda Security w serwisach Twitter: http://twitter.com/Panda_Security i Facebook: http://www.facebook.com/PandaUSA.

Kontakt dla mediĂłw:
studio PRowokacja Agencja Public Relations: 
+48 42 209 17 45 biuro@studioprowokacja.pl


agencja public relations / agencja public relations Łódź lodz / lodz PR IT / Łódź /  Warszawa / usługi PR / skuteczne strategie public relations / Public Relations dla branży IT nowe technologie telekomunikacja / Public Relations dla IT / agencja pr