Potrzebujesz nas, gdy

foto

PRowokujemy media do pisania! O Twojej Firmie. Cele wizerunkowe, marketingowe i sprzedażowe naszych Klientów realizujemy poprzez działania media relations. Do dziennikarzy docieramy z informacjami prasowymi, które tworzone są zgodnie ze standardami ich pracy. Każda agencja PR ma swoją specjalizację, coś w czym jest naprawdę dobra, coś w czym czuje się pewnie, jest doświadczona i innowacyjna. Naszą specjalnością są media. ...więcej

Archiwum

04.05.2011

VoIPoint przedłuża współpracę z agencją studio PRowokacja


Agencja Public Relations studio PRowokacja, specjalizująca się w obsłudze firm z branży IT,  przedłużyła współpracę z firmą VoIPoint, dystrybutorem profesjonalnych urządzeń do telefonii internetowej. Agencja będzie nadal odpowiadać za relacje z mediami oraz kompleksową obsługę i doradztwo biznesowe. Za projekt z ramienia agencji odpowiada Paulina Śliwińska. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Firma VoIPoint (www.voipoint.pl) jest największym w Polsce dostawcą urządzeń VoIP . Świadczy również usługi outsourcingowe IT oraz dokonuje audytów teleinformatycznych i bezpieczeństwa. Studio PRowokacja będzie kontynuować działania public relations dla rozwiązań VoIP (Voice over IP) marki Yealink, których pełną ofertę dystrybucyjną w Polsce posiada VoIPoint.

Agencja Public Relations studio PRowokacja (www.studioprowokacja.pl) specjalizuje się w działaniach public relations dla firm z branży IT, nowe technologie, telekomunikacja. Od 6 lat agencja na stałe współpracuje m.in. z Panda Security Polska, Passus sp. z o.o., Livingmedia sp. z o.o.

Kontakt dla mediĂłw:
studio PRowokacja Agencja Public Relations 
+48 42 209 17 45 biuro@studioprowokacja.pl


agencja public relations / agencja public relations Łódź lodz / lodz PR IT / Łódź /  Warszawa / usługi PR / skuteczne strategie public relations / Public Relations dla branży IT nowe technologie telekomunikacja / Public Relations dla IT / Public Relations dla nowych technologii Public Relations w branżynowych technologii / agencja pr