Potrzebujesz nas, gdy

foto

PRowokujemy media do pisania! O Twojej Firmie. Cele wizerunkowe, marketingowe i sprzedażowe naszych Klientów realizujemy poprzez działania media relations. Do dziennikarzy docieramy z informacjami prasowymi, które tworzone są zgodnie ze standardami ich pracy. Każda agencja PR ma swoją specjalizację, coś w czym jest naprawdę dobra, coś w czym czuje się pewnie, jest doświadczona i innowacyjna. Naszą specjalnością są media. ...więcej

Archiwum

26.10.2012

Poznaj firmę Mobica


26 października br. Mobica , we współpracy z Projektem „Młodzi w Łodzi", organizuje Dzień Otwarty. Wydarzenie skierowane jest do programistów, informatyków oraz studentów, którzy interesują się branżą IT i poszukują pracy w zawodach związanych z programowaniem. W najbliższy piątek Mobica otwiera swoje biuro, po to aby pokazać, jak wygląda praca w IT "od podszewki".

Dzień Otwarty, realizowany w ramach Projektu „Poznaj łódzkich Pracodawców", ma przekonać młodych ludzi, że po pierwsze warto zostać informatykiem, a po drugie, że warto być informatykiem w Mobice. Prezentacja firmy od wewnątrz to doskonały sposób na przełamanie stereotypu informatyka i pokazanie że programowanie to pasjonująca i rozwijająca praca w gronie ciekawych ludzi. W Mobice jest możliwość pracy dla światowych koncernów. Dodatkowym bonusem są wyjazdy na zagraniczne kontrakty do egzotycznych krajów.

Dzień Otwarty to specjalnie przygotowane prezentacje, za pomocą których uczestnicy dowiedzą się o specyfice i profilu działalności firmy, jej historii i kierunkach rozwoju. Specjaliści Mobiki opowiedzą również o technologiach, którymi się zajmują i urządzeniach, na których pracują. Firma pracuje z największymi, światowymi graczami w branży. Pracownicy opowiedzą, jak wygląda współpraca z takimi firmami, przytaczając kilka ciekawostek, którymi firmy nie dzielą się na co dzień. Będzie również możliwość rozmowy, w celu lepszego zrozumienia, jak wygląda standardowy dzień pracy w Mobice.

Mobica czeka na uczestników 26 października 2012 r., o godz. 13.00 i 14.00. Adres firmy: Łódź, ul. Piramowicza 11/13. Wszyscy uczestnicy Dnia Otwartego otrzymają drobne upominki od firmy i programu „Młodzi w Łodzi".