Potrzebujesz nas, gdy

foto

PRowokujemy media do pisania! O Twojej Firmie. Cele wizerunkowe, marketingowe i sprzedażowe naszych Klientów realizujemy poprzez działania media relations. Do dziennikarzy docieramy z informacjami prasowymi, które tworzone są zgodnie ze standardami ich pracy. Każda agencja PR ma swoją specjalizację, coś w czym jest naprawdę dobra, coś w czym czuje się pewnie, jest doświadczona i innowacyjna. Naszą specjalnością są media. ...więcej

Archiwum

30.10.2012

Jaka-komorka.pl prześwietla zakamarki komórki


Telefony komórkowe stały się częścią naszego codziennego życia. Są czymś więcej niż tylko narzędziem do komunikacji, są częścią popkultury. Służą do rozrywki i pracy. W jednym małym urządzeniu możemy mieć dzisiaj kilka: aparat fotograficzny, odtwarzaczy mp3, rzutnik, a nawet komputer. Nowe telefony pozwalają zaoszczędzić czas i żyć wygodniej. Jest tylko jedno „ale" - jak wybrać komórkę, która zaspokoi nasze indywidualne potrzeby? Na to pytanie znajdziemy odpowiedzi w nowym portalu www.jaka-komorka.pl.

Ilość modeli dostępnych na rynku i wielość funkcji, które posiadają, rzeczywiście może przyprawiać o zawrót głowy. Wybranie modelu, który będzie dla nas odpowiedni to poważny problem. Teraz jednak wybór ten jest zdecydowanie łatwiejszy. W sieci pojawił się nowy portal o telefonach i telekomunikacji www.jaka-komorka.pl. Serwis przeznaczony jest dla każdego, kto zastanawia się nad wyborem nowego telefonu oraz dla tych, którzy chcą poznać możliwości swojego sprzętu.

Praktyczne info, wnikliwe testy
W serwisie jaka-komorka.pl internauci znajdą praktyczne informacje zdobyte przez doświadczony zespół dziennikarski podczas licznych testów telefonów. Są to zarówno interesujące i wnikliwe testy, jak i galerie zdjęć wykonane poszczególnymi modelami telefonów, czy filmy nakręcone testowanymi urządzeniami. W serwisie zainteresowani znajdą także opisy użytecznych aplikacji oraz porady. Dowiedzą się m.in. co zrobić gdy sprzedawca nie chce uznać reklamacji albo jak zrobić dobre zdjęcie swoją komórką. jaka-komorka.pl służy również pomocą użytkownikom telefonów komórkowych, a każdy Czytelnik może zwrócić się do Redakcji ze swoim telefonicznym problemem.
- Telefonią komórkową zajmuję się od dawna. Przez te wszystkie lata najczęściej zadawanym mi przez rodzinę i znajomych pytaniem było: „jaką mam sobie kupić komórkę?" - wyjaśnia genezę powstania portalu Piotr Rabiej, jeden z pomysłodawców i twórców serwisu. - Wiele osób, z którymi rozmawiałem, przecierało oczy ze zdumienia, gdy pokazywałem im, jakie możliwości mają ich telefony. Oczywiście najczęściej w ogóle nie wiedzieli o istnieniu wielu funkcji. Nie byli też świadomi, że mogą ułatwić sobie pracę i życie korzystając z tych możliwości - dodaje Rabiej.

Serwis jaka-komorka.pl jest pisany jasnym i zrozumiałym językiem. Korzystanie z niego ułatwia przejrzyste menu. - Aby ułatwić naszym użytkownikom dotarcie do najważniejszych dla nich informacji wybraliśmy rozwiązania pozwalające na personalizację zawartości strony głównej - informuje Wojciech Markos Markiewicz, współtwórca serwisu. - Dzięki przejrzystej strukturze strona jest przyjazna dla użytkownika.

NiezaleĹźny portal
Jaka-komórka.pl to przedsięwzięcie w pełni niezależne. Wysoki poziom merytoryczny gwarantują jego twórcy: Wojciech Markos Markiewicz i Piotr Rabiej to doświadczeni dziennikarze, redaktorzy i fotoreporterzy pracujący od lat w mediach (Twoja Komórka, Mobile Internet, Dziennik Łódzki, Express Ilustrowany, Wieczór Wrocławia, Onet.pl Wprost, Maxim, NaszeMiasto.pl).* * *
Kontakt dla mediĂłw:
Wojciech Markos Markiewicz w.markiewicz@jaka-komorka.pl
Piotr Rabiej p.rabiej@jaka-komorka.pl
Agnieszka Burzyńska agnieszka.b@studioprowokacja.pl