Potrzebujesz nas, gdy

foto

PRowokujemy media do pisania! O Twojej Firmie. Cele wizerunkowe, marketingowe i sprzedażowe naszych Klientów realizujemy poprzez działania media relations. Do dziennikarzy docieramy z informacjami prasowymi, które tworzone są zgodnie ze standardami ich pracy. Każda agencja PR ma swoją specjalizację, coś w czym jest naprawdę dobra, coś w czym czuje się pewnie, jest doświadczona i innowacyjna. Naszą specjalnością są media. ...więcej

Archiwum

10.06.2013

Bezpłatne workshopy developerskie – framework QT, Google Maps i Android w Javie


W sobotę, 15 czerwca 2013 r., odbędą się kolejne warsztaty z cyklu Mobica Developer Workshop. Warsztaty będą poświęcone trzem tematom: analizie obrazów cyfrowych w C++, Google Maps w Javie i systemowi Android w Javie. Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona - zarejestruj się już dziś!

„Warsztaty developerskie to wspaniała okazja poszerzenia wiedzy w zakresie szeroko pojętego tworzenia oprogramowania na urządzenia mobilne oraz skonsultowania wszelkich wątpliwości z najlepszymi praktykami w tej dziedzinie" - mówi Piotr Pęciak, z firmy Mobica organizującej wydarzenie. Wyróżniającym się uczestnikom warsztatów Mobica zaproponuje płatne wakacyjne praktyki.

Równolegle będą prowadzone trzy warsztaty dotyczące następujących obszarów: analizy obrazów cyfrowych z wykorzystaniem frameworku QT (warsztat C++), Google Maps (warsztat Java „Google Maps z Mobicą - mapa Twojej kariery") oraz platformy Android (warsztat Java „Android: z czym się to je i dlaczego tak dobrze smakuje"). Każdy warsztat będzie podzielony na część teoretyczną i praktyczną z przerwą na lunch.

Warsztaty odbędą się we sobotę, 15 czerwca, w godz. 10:00 - 17:00, w siedzibie łódzkiego oddziału firmy Mobica, przy ul. Wólczańskiej 178 (6 piętro). Szczegóły na stronie www.mobica.com. Wstęp wolny, ale obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Zgłoszenia do 13 czerwca, wystarczy wysłać mail na adres piotr.peciak@mobica.com.


* * *
Informacje o organizatorze
Mobica Limited Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą z kapitałem brytyjskim, od ponad 6 lat funkcjonującą na rynku polskim z oddziałami w Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy i Szczecinie. Oferuje innowacyjne i kompleksowe usługi w zakresie oprogramowania: od wstępnej definicji, koncepcji i projektu poprzez testowanie i wdrożenie. Do grona klientów firmy należą m.in.: Vodafone, Motorola, Imagination Technologies, Skype, Opera, PacketVideo, Ikivo, Frontier Silicon. Więcej informacji o firmie: www.mobica.com 

* * *
Kontakt dla mediĂłw:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl tel. 42 209 17 45