Potrzebujesz nas, gdy

foto

PRowokujemy media do pisania! O Twojej Firmie. Cele wizerunkowe, marketingowe i sprzedażowe naszych Klientów realizujemy poprzez działania media relations. Do dziennikarzy docieramy z informacjami prasowymi, które tworzone są zgodnie ze standardami ich pracy. Każda agencja PR ma swoją specjalizację, coś w czym jest naprawdę dobra, coś w czym czuje się pewnie, jest doświadczona i innowacyjna. Naszą specjalnością są media. ...więcej

Archiwum

01.06.2009

studio PRowokacja dla Kupujemy.pl i Promoceny.pl


Agencja Public Relations studio PRowokacja rozpoczeła współpracę z firmą Advanced Network Technologies, operatorem portali: Kupujemy.plPromoceny.pl - jedynej w Polsce porównywarce cen w marketach.
pierwszej polskiej internetowej porĂłwnywarki cen.

Kupujemy.pl to unikalna porównywarka cen w sklepach internetowych. Działają…ca od 2003 roku już na samym począ…tku była nowoczesną  platformą… i do dziś utrzymuje ten status. Poza podstawową funkcja wyszukiwania cen w sklepach internetowych oferuje swoim użytkownikom kilka unikalnych funkcji jak np. alarm cenowy. Na Kupujemy.pl można znaleleźć oferty prawie 1900 sklepów internetowych. Firma ANT swoją platformę uruchomiła rółwnież w wersjach zagranicznych: czeskiej, słowackiej i węgierskiej.

Agencja studio
PRowokacja specjalizuje się w obsłudze firm z sektora IT i nowych technologii. Do jej klientów należą polskie i międzynarodowe firmy IT, m.in. AVM GmbH, Panda Security, Passus, Embedos, Asseco.

Celem współpracy jest wzmocnienie pozycji Kupujemy.pl oraz Promoceny.pl wśrdód internautów oraz pozyskanie nowych użytkowników portali. Agencja swoje działania skupi na pokazaniu unikalności i nowoczesności portali Kupujemy.pl i Promoceny.pl.

Kontakt dla mediĂłw:
studio PRowokacja Agencja Public Relations: 
+48 42 209 17 45
biuro@studioprowokacja.pl


agencja public relations / agencja public relations Łódź lodz / lodz PR IT / Łódź /  Warszawa / usługi PR / skuteczne strategie public relations / Public Relations dla branży IT nowe technologie telekomunikacja / Public Relations dla IT / agencja pr