Potrzebujesz nas, gdy

foto

PRowokujemy media do pisania! O Twojej Firmie. Cele wizerunkowe, marketingowe i sprzedażowe naszych Klientów realizujemy poprzez działania media relations. Do dziennikarzy docieramy z informacjami prasowymi, które tworzone są zgodnie ze standardami ich pracy. Każda agencja PR ma swoją specjalizację, coś w czym jest naprawdę dobra, coś w czym czuje się pewnie, jest doświadczona i innowacyjna. Naszą specjalnością są media. ...więcej

Oferta

Oferujemy kompleksowe usługi Public Relations. Realizujemy pojedyncze projekty oraz całe kampanie.

Przestrzegamy zasad Kodeksu Etyki Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

media relations

Skuteczna komunikacja to komunikacja wielokanałowa, a nowoczesne działania  Public Relations to więcej niż przygotowywanie i dystrybucja informacji prasowych. Dlatego my:


wsparcie działań marketingowych

Skuteczny marketing bazuje na skutecznej komunikacji. Dlatego sprawdzamy: 

 

 

Na tej podstawie opracowujemy kompleksową strategię Public Relations, która będzie wspierała marketingowe działania firmy.

organizacja eventów

Mamy doświadczenie w organizacji:

Starannie dobieramy czas i miejsce. Dbamy o odpowiednią atmosferę. Staramy się, by każdy z uczestników miał wrażenie, że to wyłącznie on jest głównym bohaterem imprezy.

szkolenia

Dbamy o to, by nasi Klienci komunikowali skutecznie. Dlatego prowadzimy szkolenia z wystąpień publicznych, radzimy, jak zachowywać się przed kamerą i mikrofonem, wskazujemy, co i jak mówić, by być słuchanym, słyszanym i zrozumianym.