Potrzebujesz nas, gdy

foto

PRowokujemy media do pisania! O Twojej Firmie. Cele wizerunkowe, marketingowe i sprzedażowe naszych Klientów realizujemy poprzez działania media relations. Do dziennikarzy docieramy z informacjami prasowymi, które tworzone są zgodnie ze standardami ich pracy. Każda agencja PR ma swoją specjalizację, coś w czym jest naprawdę dobra, coś w czym czuje się pewnie, jest doświadczona i innowacyjna. Naszą specjalnością są media. ...więcej

Agencja

Agencja Public Relations studio PRowokacja istnieje od 2004 roku. Specjalizujemy się w działaniach public relations dla branży FMCG, IT, telekomunikacja, nowe technologie, e-commerce, Beauty&Fashion. Pracujemy dla polskich i zagranicznych firm, dla korporacji ale także i firm rodzinnych. Dbamy, by ich produkty były w Polsce znane i budziły pozytywne skojarzenia. Zaufali nam m.in: AVM GmbH, Energizer Polska, Wilkinson, Belutti, Mobica, Holiday Inn, Panda Security, Passus, Funkwerk AG, Asseco, CK ZETO.

Przestrzegamy zasad Kodeksu Etyki Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Nie boimy się wyzwań. Jesteśmy otwarci. Mamy wiedzę, doświadczenie i pomysły. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z wielkim zapałem. Działamy szybko i skutecznie. Kiedy trzeba PRowokujemy. Wystarczy dać nam szansę - z resztą sobie poradzimy.

Chcesz porozmawiać o PR? Zastanawiasz się jak możesz kształtować wizerunek swojej firmy? Umów się z nami na kawę!