Potrzebujesz nas, gdy

foto

PRowokujemy media do pisania! O Twojej Firmie. Cele wizerunkowe, marketingowe i sprzedażowe naszych Klientów realizujemy poprzez działania media relations. Do dziennikarzy docieramy z informacjami prasowymi, które tworzone są zgodnie ze standardami ich pracy. Każda agencja PR ma swoją specjalizację, coś w czym jest naprawdę dobra, coś w czym czuje się pewnie, jest doświadczona i innowacyjna. Naszą specjalnością są media. ...więcej

Oferta

Oferujemy kompleksowe usł‚ugi Public Relations. Realizujemy pojedyncze projekty oraz cłĹ‚e kampanie.

Przestrzegamy zasad Kodeksu Etyki Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

media relations

Skuteczna komunikacja to komunikacja wielokanał‚owa, a nowoczesne dział‚ania  Public Relations to więcej niż przygotowywanie i dystrybucja informacji prasowych. Dlatego my:


wsparcie działań„ marketingowych

Skuteczny marketing bazuje na skutecznej komunikacji. Dlatego sprawdzamy: co i jak komunikuje konkurencja, o czym, o kim i jak komunikują… najważniejsze media ogólnotematyczne i branżowe, jakie dział‚ania podejmują… konkurenci, jakie tematy i jakie trendy dominują… na rynku, które strategie marketingowe i komunikacyjne się™ sprawdzają…, a które nie, czego oczekują… osoby do których chcemy dotrzeć‡ z przekazem. Na tej podstawie opracowujemy kompleksową… strategię… Public Relations, która będzie wspierał‚a marketingowe dział‚ania firmy.

organizacja eventów

Mamy doĹświadczenie w organizacji:

Starannie dobieramy czas i miejsce. Dbamy o odpowiednią… atmosferę™. Staramy się™, by każddy z uczestników miał‚ wrażenie, że to wyłącznie on jest głównym bohaterem imprezy.

szkolenia

Dbamy o to, by nasi Klienci komunikowali skutecznie. Dlatego prowadzimy szkolenia z wystąpień„ publicznych, radzimy, jak zachowywać‡ się™ przed kamerą… i mikrofonem, wskazujemy, co i jak mówić, by być‡ sł‚uchanym, słyszanym i zrozumianym.