Potrzebujesz nas, gdy

foto

PRowokujemy media do pisania! O Twojej Firmie. Cele wizerunkowe, marketingowe i sprzedażowe naszych Klientów realizujemy poprzez działania media relations. Do dziennikarzy docieramy z informacjami prasowymi, które tworzone są zgodnie ze standardami ich pracy. Każda agencja PR ma swoją specjalizację, coś w czym jest naprawdę dobra, coś w czym czuje się pewnie, jest doświadczona i innowacyjna. Naszą specjalnością są media. ...więcej

Archiwum

21.09.2010

studio PRowokacja rozpoczyna współpracę z VoIPoint


Agencja Public Relations studio PRowokacja, specjalizująca się w obsłudze firm z branży IT,  rozpoczęła współpracę z firmą VoIPoint, dystrybutorem profesjonalnych urządzeń do telefonii internetowej. Firma będzie odpowiadać za relacje z mediami oraz kompleksową obsługę i doradztwo biznesowe. Agencja została wybrana w drodze rekomendacji. Za projekt z ramienia agencji odpowiada Paulina Śliwińska.

Firma VoIPoint (www.voipoint.pl) jest największym w Polsce dostawcą urządzeń VoIP (Voice over IP) znanych marek takich jak np. Yealink, Yeastar, OpenVox, Portech oraz HYperMedia. Świadczy również usługi outsourcingowe IT oraz dokonuje audytów teleinformatycznych i bezpieczeństwa.
Agencja zajmie się kompleksową obsługą PR dla nowych rozwiązań VoIP (Voice over IP) marki Yealink, których pełną ofertę dystrybucyjną w Polsce posiada VoIPoint.

Agencja Public Relations studio PRowokacja  specjalizuje się w działaniach public relations dla firm z branży IT, nowe technologie, telekomunikacja. Od 6 lat agencja na stałe współpracuje m.in. z Panda Security Polska, Passus sp. z o.o., Embedos sp. z o.o. Studio PRowokacja wspomagała także non profit Festiwal Filmów Komórkowych OFFKA 2009. Agencja działa od 2004 roku.


Kontakt dla mediĂłw:

studio PRowokacja Agencja Public Relations: 
+48 42 209 17 45
biuro@studioprowokacja.pl

agencja Public Relations / PR IT / Łódź / Warszawa / uslugi PR / skuteczne strategie pr / PR dla branşy IT nowe technologie telekomunikacja / Public Relations dla IT