Potrzebujesz nas, gdy

foto

PRowokujemy media do pisania! O Twojej Firmie. Cele wizerunkowe, marketingowe i sprzedażowe naszych Klientów realizujemy poprzez działania media relations. Do dziennikarzy docieramy z informacjami prasowymi, które tworzone są zgodnie ze standardami ich pracy. Każda agencja PR ma swoją specjalizację, coś w czym jest naprawdę dobra, coś w czym czuje się pewnie, jest doświadczona i innowacyjna. Naszą specjalnością są media. ...więcej

Archiwum

06.12.2010

Noble Health wybrało agencję studio PRowokacja


Agencja Public Relations studio PRowokacja rozpoczęła współpracę z firmą Noble Health, wyłączonym dystrybutorem na Polskę ekskluzywnych nutrikosmetyków marki By-Health.

Zadaniem agencji będzie prowadzenie komunikacji z mediami oraz kompleksowa obsługa i doradztwo biznesowe. Studio PRowokacja będzie też prowadziło komunikację w kanałach social media. Agencja została wybrana w drodze rekomendacji. Za projekt z ramienia agencji odpowiada Paulina Śliwińska.

Kompleksowa obsługa PR prowadzona przez agencję będzie skoncentrowana wokół dystrybuowanych przez Noble Health (www.noblehealth.pl) nutrikosmetyków. Preparaty te są przeznaczone głównie dla kobiet dbających o zdrowie i urodę oraz dla sportowców.

Agencja studio PRowokacja specjalizuje się w działaniach public relations dla firm z branży zdrowie i uroda oraz IT, nowe technologie, telekomunikacja. Od 6 lat agencja na stałe współpracuje m.in. z Panda Security Polska, Passus sp. z o.o., Datapolis sp. z o.o. Studio PRowokacja wspomagało także non profit Festiwal Filmów Komórkowych OFFKA 2009 oraz kampanię „Kobiety i Finanse”. Agencja działa od 2004 roku.


Kontakt dla mediĂłw:
studio PRowokacja Agencja Public Relations: 
+48 42 209 17 45
biuro@studioprowokacja.pl


agencja public relations / agencja public relations Łódź lodz / lodz PR IT / Łódź /  Warszawa / usługi PR / skuteczne strategie public relations / Public Relations dla branży IT nowe technologie telekomunikacja / Public Relations dla IT / agencja pr