Potrzebujesz nas, gdy

foto

PRowokujemy media do pisania! O Twojej Firmie. Cele wizerunkowe, marketingowe i sprzedażowe naszych Klientów realizujemy poprzez działania media relations. Do dziennikarzy docieramy z informacjami prasowymi, które tworzone są zgodnie ze standardami ich pracy. Każda agencja PR ma swoją specjalizację, coś w czym jest naprawdę dobra, coś w czym czuje się pewnie, jest doświadczona i innowacyjna. Naszą specjalnością są media. ...więcej

Archiwum

06.12.2010

studio PRowokacja pracuje dla Livingmedia


Agencja Public Relations studio PRowokacja, specjalizująca się w obsłudze firm z branży nowych technologii,  rozpoczęła współpracę z firmą Livingmedia, producentem platformy wideo dla biznesu. Agencja odpowiada za kontakty z dziennikarzami, działania e- pr oraz doradztwo biznesowe. Agencja została wybrana w drodze rekomendacji. Za projekt odpowiada Paulina Śliwińska.

Firma Livingmedia (www.livingmedia.pl) zapewnia kompleksową obsługę w zakresie webcastingu: od rejestracji i obsługi technicznej transmisji live oraz VoD, poprzez udostępnienie autorskiej platformy umożliwiającej obsługę całokształtu komunikacji wideo w firmie. Rozwiązania Livingmedia są wykorzystywane przez firmy i korporacje do transmisji online konferencji prasowych, spotkań zarządów, WZA, szkoleń i prezentacji.


Agencja Public Relations studio PRowokacja specjalizuje się w działaniach public relations dla firm z branży IT, nowe technologie, telekomunikacja oraz zdrowie i uroda. Od 6 lat agencja na stałe współpracuje m.in. z Panda Security Polska i Passus sp. z o.o. Studio PRowokacja wspomaga także non profit kampanię „Kobiety i Finanse” oraz Festiwal Filmów Komórkowych OFFKA 2009. Agencja działa od 2004 roku.


Kontakt dla mediĂłw:

studio PRowokacja Agencja Public Relations: 
+48 42 209 17 45
biuro@studioprowokacja.pl


agencja public relations / agencja public relations Łódź lodz / lodz PR IT / Łódź /  Warszawa / usługi PR / skuteczne strategie public relations / Public Relations dla branży IT nowe technologie telekomunikacja / Public Relations dla IT / agencja pr