Potrzebujesz nas, gdy

foto

PRowokujemy media do pisania! O Twojej Firmie. Cele wizerunkowe, marketingowe i sprzedażowe naszych Klientów realizujemy poprzez działania media relations. Do dziennikarzy docieramy z informacjami prasowymi, które tworzone są zgodnie ze standardami ich pracy. Każda agencja PR ma swoją specjalizację, coś w czym jest naprawdę dobra, coś w czym czuje się pewnie, jest doświadczona i innowacyjna. Naszą specjalnością są media. ...więcej

Archiwum

09.02.2011

Transmisje wideo na Facebooku


Firma Livingmedia stworzyła autorską platformę wideo dla biznesu, która umożliwia firmom komunikację ze wszystkimi interesariuszami, również poprzez media społecznościowe. 31 stycznia br. za pomocą platformy Livingmedia przeprowadzono transmisję online na Facebooku z dyskusji panelowej „Made in China. Made by…?” zorganizowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Materiał w wersji VoD jest dostępny na stronie: http://platforma.livingmedia.pl/fob/110203001/.

Pod hasłem „Made in China. Made by…? czyli rozmowa o odpowiedzialnej produkcji”, 31 stycznia br. odbyła się dyskusja panelowa z cyklu „Rozmowy o odpowiedzialnym biznesie”. Eksperci zaproszeni do dyskusji zastanawiali się nad tym czy producenci dbają o prawa człowieka w procesie wytwórczym oraz czy konsumenci mają wpływ na ten proces. Streaming online na Facebooku z tego wydarzenia przeprowadziła firma Livingmedia, producent platformy do komunikacji wideo w biznesie. „Transmisja live na Facebooku to nowoczesny sposób komunikacji, który pozwala firmom dotrzeć do szerszego audytorium. Platforma Livingmedia umożliwia jednoczesne transmitowanie spotkania oraz wyświetlanie prezentacji i czatu, a to wszystko można umieścić w karcie profilu firmy” – mówi Robert Mazurczyk, prezes firmy Livingmedia Sp. z o.o.  Transmisja realizowana jest w formacie 16:9, jej rozdzielczość to 500x280px.

Wrocławska firma Livingmedia jest producentem platformy do komunikacji wideo w biznesie (http://platforma.livingmedia.pl/live/090824001/), która zawiera wszystkie elementy niezbędne do tworzenia, zarządzania i integrowania webcastów z witrynami internetowymi firm. Projekt opracowania narzędzia jest finansowany w oparciu o fundusze europejskie.

Więcej szczegółów na temat platformy pod adresem: http://www.livingmedia.pl.

*     *     *
Firma Livingmedia została uhonorowana tytułem Lidera Przedsiębiorczości 2010.

Więcej o usłudze: http://platforma.livingmedia.pl/live/090824001/

Blog firmowy: http://blog.livingmedia.pl

Kontakt dla mediĂłw:
studio PRowokacja Agencja Public Relations: 
+48 42 209 17 45 biuro@studioprowokacja.pl


agencja public relations / agencja public relations Łódź lodz / lodz PR IT / Łódź /  Warszawa / usługi PR / skuteczne strategie public relations / Public Relations dla branży IT nowe technologie telekomunikacja / Public Relations dla IT / agencja pr